Friday, August 10, 2007

sunu ogrendim hayatta


"Gozu donmus bir bicimde cok hirsla bir seyi elde etmeye calisirsan, ayagina dolaniyor. o senden uzaklasiyor. Arsizliktan, insanliktan cikma halinden soz ediyorum. Oyle ilerlersen hayatta ne kendine ne baskasina hayrin oluyor. Benim tek derdim, iyi bir projenin icinde yer almak. Bizim basarimizin altinda ictenlik yatiyor. Gercekten iyi is istiyoruz. Bunun disinda bir hesabimiz yok..."

Sener Sen, 2004bunu gazetede okumustum. o zaman okulda islerden gozum donmus, dumanlar cikiyor etrafda. okudum, okudum, bir daha okudum. sonra durdum. hersey durdu, bir sakinlik, bir rahatlama. laboratuar defterime yapistirmistim. simdilerde ise yine dumalar tutmekte, ama bu sefer savasim kendimle. soz verdim. ama sakinlesmeliyim. bir daha yaziyorum bu yaziyi, ama bu sefer gunlugume. biliyorum yine bana yol gostericek.

3 comments:

ZAFER said...

canim arkadasim..... butun mutluluklar seninle olsun....

http://hzyuksel.blogspot.com

Anonymous said...

yaptığımız her iyi şeyi gözü dönmüşlükle, hırsla,saldırganlıkla yok etmeye ayarlanmış gibiyiz...hatta öyleki yapabileceklerimizi bile bu özelliklerimiz yüzünden yapamaz hale geldik ki bu daha acı verici

sakin ve mulu bir yaşam dileğimle.......

ırmaк said...

Ölmeden bir hafta önce tanışmıştım Söbütay Özer ile. Mekanı cennet olsun lacivert büyücünün.